O firmie

Jestem bardzo dumna z tego, że z małej myśli o wartościowym rokitniku udało się stworzyć wybitną ideę i poważną firmę oraz że wspólnym wysiłkiem zdołaliśmy wprowadzić na rynek fantastyczne produkty, które pomagają cieszyć się zdrowym i radosnym życiem!

Naszymi partnerami we współpracy były lub są takie firmy jak SIA Dienvidi Plus – łotewski plantator rokitnika i producent soku, SIA Aptiekas Produkcija – łotewska firma farmaceutyczna, R.S.L. Cosmofarma – producent kosmetyków, SIA MOOZ!, SIA DBA, SIA AustraPak, SIA A&I Consulting i wiele innych!

Jesteśmy dumni z tego, że od 2015 roku produkujemy naturalne kosmetyki BIO2YOU już w naszej własnej fabryce, w Rydze. Kosmetyki BIO2YOU zyskały uznanie w wielu krajach Europy, Azji, Afryki i Ameryki. Wraz z dystrybutorami BIO2YOU dbamy o Wasze piękno i zdrowie!

Naszymi doradcami i konsultantami są: prezes Stowarzyszenia d/s Rokitnika Andrejs Brūvelis, internista i dermatolog Kristīne Azarjana, lekarz dietetyk Lolita Neimane, kosmetolog Guna Gulbe z Summer Touch, eksperci z Instytutu Dobele d/s upraw owoców, naukowcy z Uniwersytetu Ferrara i wiele innych farmaceutów, farmakologów, technologów żywienia ze współpracujących z nami firm. Dziękujemy Wam za pomoc oraz za to, że obdarzyliście nas swoim zaufaniem!

Chcielibyśmy także bardzo podziękować za zaufanie wszystkim kupcom i handlowcom! Ogromne dzięki dla zarządu Douglasa i Stockmanna! Szczególnie zaszczycił nas swoją wysoką oceną i uznaniem dla naszego soku zespół SKY, a także ogromnym wsparciem - sieć eko sklepów Biotēkas!

Rita Strazinska

BIO2YOU, które łączy uzdrawiającą energię natury z mądrością i dorobkiem nauki, stworzyliśmy po to, każdy mógł w pełni wykorzystać swoją moc natury i wydobyć prawdziwe piękno.

Świat jest pełen cudów, które potrafią sprawić, że pokochamy życie i zaczniemy z niego czerpać całymi garściami; że zaczniemy żyć pełnią życia i spełniać swoje marzenia - jedno po drugim. My, twórcy BIO2YOU, jesteśmy dumni i szczęśliwi z tego, że jednym z tak spełnionych marzeń możemy dzielić się ze światem - a tym spełnionym marzeniem jest dla nas połączenie rokitnika z mocą i siłą natury. BIO2YOU sprawia, że czujesz się wspaniale w każdym momencie swojego życia i w pełni cieszysz się jego każdym nadchodzącym dniem!

O BIO2YOU

Rita Stražinska

Pragnę, spełniając swoje marzenie połączenia zdrowia i naturalnego piękna, przekazać je wielu ludziom i udowodnić, że kosmetyki organiczne mogą być jednocześnie skutecznie i nowoczesne. 

Rita Stražinska twórczyni i dusza BIO2YOU

Siła i cud natury

Na początku myślałam, że cudowna moc rokitnika zwróciła moją uwagę zupełnie przez przypadek - ale teraz uważam, że to wszystko było całkiem logiczne.

Na moich oczach rokitnik leczył bardzo poważne defekty kosmetyczne i problemy zdrowotne - i to stało się powodem mojego zainteresowania zgłębieniem tajemnicy jego nadzwyczajnych właściwości i mocy. Moje odkrycia były niezwykłe - okazało się bowiem, że te pełne energii kolorowe jagody są przebogate w składniki lecznicze i odmładzające. Tak, to nie był zbieg okoliczności!

Niesamowita energia

Energy

BIO2YOU wiąże ze sobą tylko najlepszych specjalistów z branży. Takich, którzy nie tylko potrafią stworzyć i opracować wysokiej klasy produkty naturalne, ale czynią to całym swoim sercem i duszą! Dzień po dniu dbamy o to, aby sprawić, że produkty BIO2YOU dadzą Ci wszystko to, co prawdziwie może zachwycać i inspirować w życiu!

Nasz Zespół

 
Dr. MARIA CELESTE PETRUCCI

Uwierzyłam w BIO2YOU od samego początku. Po zapoznaniu się z potencjałem, jaki posiada olej z rokitnika w swoim wielopłaszczyznowym działaniu na skórę, z ogromną radością i entuzjazmem zaangażowałam się w ten projekt wraz ze swoimi współpracownikami - najwyższej klasy naukowcami i twórcami kosmetyków.

Dr. MARIA CELESTE PETRUCCI odpowiedzialna za product development i produkcję
 
Māris Kaijaks

Naszymi najważniejszymi wartościami są: jakość, transparentność i etyka. Nasze produkty są wytwarzane tylko z najlepszych składników, najwyższej kontrolowanej jakości. W jakości nie uznajemy kompromisów!

Māris Kaijaks Prezes Zarządu
 
Kristīne Azarjana

W BIO2YOU uwielbiam to, że jest unikalną kombinacją naturalnych składników, które dają prawdziwą, skuteczną terapię skórze zmęczonej i odmienionej przez stres, a także że są fantastycznie delikatne i maja piękny zapach. Wszystkie te elementy w pełni zadowolą obecny sposób myślenia o potrzebach naszej skóry i jej nowoczesnej pielęgnacji.

Kristīne Azarjana Dermatolog, Konsultantka BIO2YOU
 
Guna Gulbe

Jestem zaszczycona zaproszeniem do grona osób, które tworzyły te nowe produkty i mogły je zacząć stosować w praktyce u swoich Klientek. Formuły BIO2YOU reprezentują najwyższą jakość i skuteczność wśród kosmetyków. Nasi Klienci są zachwyceni!

Guna Gulbe Konsultantka BIO2YOU
 
Kristīne Pole

Dla mnie BIO2YOU to zarazem rewelacja i wyzwanie. BIO2YOU jest darem natury - połączeniem niezwykłego rokitnika z bezprzeczną jakością stworzoną przez ludzi z pomysłami i marzeniami. Razem, jako zespół BIO2YOU, mamy zaszczyt uczestniczyć we wprowadzaniu tych idei w życie i słuchaniu tego, co nam mówią nasi Klienci. To niezwykle inspirujące!

Kristīne Pole Dyrektor d/s Sprzedaży Detalicznej na Łotwie
 
Madara Gore-Bērziņa

Uwielbiam wszystko co naturalne i związane z naturą. A ponieważ to w naturze i produktach z nią związanych dzieją się najbardziej dynamiczne zmiany i rozwój - a BIO2YOU jest tego najlepszym przykładem - to uczestnictwo w tym projekcie jest dla mnie niezwykle interesujące!

Madara Gore-Bērziņa Koordynator d/s Marketingu
 
Jānis Kronbergs

Rokitnik jest rośliną cudowną, a jeśli się o nią dobrze dba, to odwdzięczy się nam bogatym zbiorem swoich niezwykle zdrowych owoców. Uzyskaliśmy certyfikat rolnictwa ekologicznego i uprawiamy rokitnik bez żadnych chemicznych nawozów. Dzięki temu nasz organiczny sok z rokitnika jest najczystszy i najzdrowszy.

Jānis Kronbergs certyfikowany plantator organicznego rokitnika, producent soku z rokitnika

Kosmetyki na całe życie

Naszym marzeniem jest, aby każdy - jako dziecko natury - mogło korzystać z daru, jak dała nam natura przy narodzinach - czystości i młodości na poziomie komórkowym. Dlatego będziemy nieustannie pracować nad BIO2YOU i rozwijać je dalej dzięki nowym odkryciom oraz produktom, które stały się już bardzo popularne wśród Klientów w wielu krajach na całym świecie.