facebook
Koszyk jest pusty
Bio2You

O serum Omega 3-6 by fangle.pl

BIO2YOU. Firma, która zrewolucjonizowała moją kosmetyczkę. Nie sądziłam, że cokolwiek jest w stanie skraść moje serce w ciągu jednej nocy. A jednak. Niegdyś uwiedziona Flavo-C, dziś zakochana po uszy w organicznym serum omega 3-6. Może pokrótce o BIO2YOU oraz idei jaka jej przyświeca.BIO2YOU. Firma, która zrewolucjonizowała moją kosmetyczkę. Nie sądziłam, że cokolwiek jest w stanie skraść moje serce w ciągu jednej nocy. A jednak. Niegdyś uwiedziona Flavo-C, dziś zakochana po uszy w organicznym serum omega 3-6.
Co zatem sprawia, że serum jest takie genialne? Dosłownie wszystko! Skład, zapach, konsystencja, działanie – wszystko. Moja skóra nabrała blasku, zaczęła się uśmiechać:) Nie jest szara, pozbawiona witalności. Wszelkie nierówności kolorytu poszły w niepamięć. Już 5 kropli wystarczy, aby skóra odzyskała świeżość i blask. Serum pozwala, w krótkim czasie, osiągnąć efekty porównywalne z wielotygodniowymi zabiegami kosmetycznymi. W moim przypadku wystarczyła jedna noc, aby doskonale nawilżyć skórę, załagodzić wszelkie stany zapalne, a przede wszystkim utwierdzić mnie w przekonaniu, że testowane przeze mnie serum jest moim numerem jeden! Zaważyłam, że świetne rezultaty otrzymałam poprzez połączenie serum z organicznym kremem z rokitnikiem i panthenolem (niestety, nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć, ponieważ krem otrzymałam jedynie w formie próbki). Napina skórę, przygotowuje do nałożenia kremu. Skóra jest odporniejsza, naczynia krwionośne mocniejsze, przez co nie ma mowy o jakichkolwiek zaczerwienieniach. Bomba witaminowa, która w niezwykły sposób regeneruję skórę przywracając jej utracony blask.

Pozdrawiam, www.fangle.pl

bio2you laureatem shape beauty award 2011

BIO2YOU Shape Beauty Award 2011

Z ogromną dumą i radością donosimy, że BIO2YOU zostało laureatem Shape Beauty Award - corocznej edycji plebiscytu łotewskiej edycji magazynu Shape na najlepsze produkty służące pięknu i zdrowiu.

Zwycięzcą Shape Beauty Awards w kategorii "Produktów rozwiązujących problemy" zostało ekskluzywne Organiczne serum Omega 3-6, Antydepresant skóry BIO2YOU.

Uzasadnienie werdyktu i opinia redakcji Shape’a jest następująca: “doceniliśmy zarówno przepiękny zapach serum, jak również jego natychmiastowe działanie i zdoloność do przywrócenia skórze naturalnego, zdrowego wyglądu i blasku.”

Z przyjemnością przytaczamy także opinię jednej z czytelniczek Shape’a - “po tym, jak użyłam to serum, moi przyjaciele zapytali mnie, czy właśnie wróciłam od kosmetyczki. Niesamowite jest to, że właśnie tak się czułam! Moja cera jest rozświetlona, ma piękny koloryt i stała się bardziej elastyczna i jędrna! Czuję, że jest miękka, wygładzona i odprężona.”

Gratulujemy i zapraszamy do wypróbowania tego wspaniałego nagrodzonego produktu!


Ocena: 1 głosów Aktualna ocena: 5

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja

Recenzje kremów BIO2YOU by Prozerpine

Miło nam przedstawić kolejne pozytywne recenzje naszych trzech kremów: organicznego kremu z Rokitnikiem i Panthenolem, organicznego kremu z Rokitnikiem pod oczy oraz flagowego organicznego kremu przeciwzmarszczkowego z Rokitnikiem, Kwasem hialuronowym i Argireliną zamieszczone na blogu Prozerpine - Natural perfect's secret smiley

http://natural-perfects-secret.blogspot.com/2011/07/przygoda-z-rokitnikiem-czyli-o-kremach.html

Zapraszamy do lektury i polecamy nasze kremy !

Pozdrawiamy,

BIO2YOU wink

Wysoka ocena kremu przeciwzmarszczkowego z Rokitnikiem, Argireliną i Kwasem hialuronowym w teście TheBeautyShortList.com

Nasz organiczny krem przeciwzmarszczkowy z Rokitnikiem, Argireliną i Kwasem hialuronowym uzyskał wysokie noty w teście TheBeautyShortList.com!  Zachęcamy do lektury i oczywiście do wypróbowania kremu, który czyni cuda smiley

http://thebeautyshortlist.com/2011/07/08/bio2you-organic-antiaging-seabuckthorn-cream/

Pozdrawiamy :)

BIO2YOU

Wyślij nam swoją opinię