facebook
Koszyk jest pusty
Bio2You

O serum Omega 3-6 by fangle.pl

BIO2YOU. Firma, która zrewolucjonizowała moją kosmetyczkę. Nie sądziłam, że cokolwiek jest w stanie skraść moje serce w ciągu jednej nocy. A jednak. Niegdyś uwiedziona Flavo-C, dziś zakochana po uszy w organicznym serum omega 3-6. Może pokrótce o BIO2YOU oraz idei jaka jej przyświeca.BIO2YOU. Firma, która zrewolucjonizowała moją kosmetyczkę. Nie sądziłam, że cokolwiek jest w stanie skraść moje serce w ciągu jednej nocy. A jednak. Niegdyś uwiedziona Flavo-C, dziś zakochana po uszy w organicznym serum omega 3-6.
Co zatem sprawia, że serum jest takie genialne? Dosłownie wszystko! Skład, zapach, konsystencja, działanie – wszystko. Moja skóra nabrała blasku, zaczęła się uśmiechać:) Nie jest szara, pozbawiona witalności. Wszelkie nierówności kolorytu poszły w niepamięć. Już 5 kropli wystarczy, aby skóra odzyskała świeżość i blask. Serum pozwala, w krótkim czasie, osiągnąć efekty porównywalne z wielotygodniowymi zabiegami kosmetycznymi. W moim przypadku wystarczyła jedna noc, aby doskonale nawilżyć skórę, załagodzić wszelkie stany zapalne, a przede wszystkim utwierdzić mnie w przekonaniu, że testowane przeze mnie serum jest moim numerem jeden! Zaważyłam, że świetne rezultaty otrzymałam poprzez połączenie serum z organicznym kremem z rokitnikiem i panthenolem (niestety, nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć, ponieważ krem otrzymałam jedynie w formie próbki). Napina skórę, przygotowuje do nałożenia kremu. Skóra jest odporniejsza, naczynia krwionośne mocniejsze, przez co nie ma mowy o jakichkolwiek zaczerwienieniach. Bomba witaminowa, która w niezwykły sposób regeneruję skórę przywracając jej utracony blask.

Pozdrawiam, www.fangle.pl

test organicznego samoopalacza bio2you na www.uroda.com

Organiczny samoopalacz BIO2YOU

Z ogromną dumą i radością donosimy, że nasz organiczny samoopalacz uzyskał najwyższe noty i opinie w teście przeprowadzonym przez portal www.uroda.com!

http://www.uroda.com/artykuly/testujemy-organiczny-samoopalacz-bio2you

Polecamy nasz samoopalacz szczególnie teraz, w okresie sylwestrowo-karnawałowym, kiedy ciało delikatnie muśnięte słońcem wygląda przepięknie i naturalnie!

Organiczny samoopalacz BIO2YOU nie zawiera żadnych składników chemicznych, barwników ani alkoholu, co czyni go jednym z najczystszych samoopalaczy na rynku! Gwarantuje uzyskanie pięknej, zdrowo wyglądającej opalenizny przy jednoczesnym nawilżeniu skóry. Wzbogacony witaminą E, organicznym rokitnikiem, aloesem, orzechem włoskim, marchwią i olejem słonecznikowym, jest rewolucyjnym, naturalnym kosmetykiem samoopalającym. Idealny do uzyskania zdrowej, naturalnej opalenizny bez wystawiania się na szkodliwe działanie promieni słonecznych.

Samoopalacz BIO2YOU trafił na listę 10 najlepiej sprzedających się kosmetyków w sieci Douglas na Łotwie!

Polecamy ! Naprawdę warto! cool


Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja

Recenzje kremów BIO2YOU by Prozerpine

Miło nam przedstawić kolejne pozytywne recenzje naszych trzech kremów: organicznego kremu z Rokitnikiem i Panthenolem, organicznego kremu z Rokitnikiem pod oczy oraz flagowego organicznego kremu przeciwzmarszczkowego z Rokitnikiem, Kwasem hialuronowym i Argireliną zamieszczone na blogu Prozerpine - Natural perfect's secret smiley

http://natural-perfects-secret.blogspot.com/2011/07/przygoda-z-rokitnikiem-czyli-o-kremach.html

Zapraszamy do lektury i polecamy nasze kremy !

Pozdrawiamy,

BIO2YOU wink

Wysoka ocena kremu przeciwzmarszczkowego z Rokitnikiem, Argireliną i Kwasem hialuronowym w teście TheBeautyShortList.com

Nasz organiczny krem przeciwzmarszczkowy z Rokitnikiem, Argireliną i Kwasem hialuronowym uzyskał wysokie noty w teście TheBeautyShortList.com!  Zachęcamy do lektury i oczywiście do wypróbowania kremu, który czyni cuda smiley

http://thebeautyshortlist.com/2011/07/08/bio2you-organic-antiaging-seabuckthorn-cream/

Pozdrawiamy :)

BIO2YOU

Wyślij nam swoją opinię